Zobacz filtry

Pudry

Puder do twarzy

Puder do twarzy jest świetnym narzędziem do tego, by skóra zyskała jedwabisty i gładki wygląd. Działając utrwalająco na makijaż, zapewnia możliwość cieszenia się pożądanym odcieniem cery. Cennym czynnikiem, przemawiającym za jego stosowaniem, jest to, że pozwala uzyskać skórze matowość, zapobiegając elektowi świecenia się skóry twarzy.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  • Pokaż więcej
  
  

Wyświetlanie 1–40 z 104 wyników

Właściwości pudru do twarzy

Pozwala pozbyć się zaczerwienienia na twarzy, skutecznie radząc sobie w przypadku każdego rodzaju skóry. Do tego dobrze dopasowany puder do twarzy do cery tłustej zapewnia osiągnięcie tak pożądanego, efektu zmatowienia. Testowane dermatologicznie wyroby kosmetyczne tej gamy po aplikacji pozwalają pozbyć się efektu święcącej skóry i wyrównując jej koloryt.

Aplikacja, oparta na nakładaniu kosmetyku na twarz z wykorzystaniem małej gąbki, nie nastręcza żadnych trudności. Ponadto, dzięki swej sypkiej konsystencji zapewnia pożądany efekt, jakim jest podkreślenie naturalnych rysów twarzy każdej kobiety.

Dodatkowo pozwala ukryć wszelkie niedoskonałości skóry, wygładzając jej strukturę. Jego matujące właściwości są często pożądaną cechą, przez reprezentujące różny rodzaj cery kobiety. Dodatkowe możliwości stwarzają także pudry, które dodatkowo wyposażono w filtry SPF, chroniące skórę przed negatywnym oddziaływaniem silnych promieni słonecznych.

Puder do twarzy w nowoczesnym wydaniu oferuje możliwość osiągnięcia satysfakcjonującego efektu, już przy użyciu niewielkiej ilości produktu. Zapoznaj się również z innymi wyrobami oferowanymi przez drogerię internetową LOOKrowana, polecamy rozświetlacze do twarzy i bronzery do twarzy.