Zobacz filtry

Rozświetlacze

Wtapiające się w skórę rozświetlacze to twarzy to idealne kosmetyki, dla kobiet, które chcą przełamać monotonię stosowanego na co dzień makijażu. Mają właściwości wygładzające, przez co skóra jest w stanie odbijać światło, zyskując nieskazitelnego wyglądu.

Rozświetlacze do twarzy pozwalają podkreślić kości policzkowe i okolice oczu. Nadając im ożywczego wyglądu, zapewniają zróżnicowany efekt, przez co każda z nas może dostosować efekt ich działania do własnych potrzeb.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  
  

Wyświetlanie 1–40 z 92 wyników

Wielka moc rozświetlaczy do twarzy

Zapewniają osiągnięcie efektu promienistej cery, nadając jej delikatniej poświaty, świetnie współgrającej z padającym na twarz światłem. Doskonale pełnią swoją funkcję z uwagi na posiadane właściwości nawilżające Bardzo długo utrzymują się na skórze twarzy, sprawiając, że rozświetlają ją przez cały dzień. Ponadto, z uwagi na swe właściwości przeciwzmarszczkowe, rozświetlacze do twarzy widocznie poprawiają wygląd skóry.

Jednocześnie ich nowoczesna forma chroni skórę przed zatykaniem porów, dbając jednocześnie o nieprzesuszanie skóry. Pozwalają maskować niedoskonałości różnego typu skóry, tak cechującą się jaśniejszą, jak i ciemniejszą karnacją. Zwiększając elastyczność skóry, wyrównują jej kolor. Dodające blasku skórze rozświetlacze do twarzy łagodzą podrażnienia skórne, a dzięki swej lekkiej konsystencji ich aplikacja jest łatwa.

Dodatkowym walorem tych kosmetyków jest możliwość modelowania twarzy i zadbania o kontur jej rysów. Tę linię produktów cechuje fakt, iż zawierają wiele naturalnych składników, w tym wyciągi z nasion słonecznika i witaminy. Część z nich opiera się to w pełni wegańskie produkty.