Zobacz filtry

Pomadki, szminki do ust

Nie od dziś wiadomo, że szminki do ust to najlepszy sposób na nadanie im wyrafinowanego, a przy tym wyrazistego wyglądu. Pozwalają podkreślić krągłość ust i nadać im pożądanego koloru, który korespondował będzie z indywidualnym stylem.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  
  

Wyświetlanie 1–40 z 70 wyników

Szminki do ust i pomadki

Zawierające różne pigmenty szminki do ust stwarzają okazją dopasowania koloru ust nie tylko do własnego gustu, ale i wybranej na konkretną okazję stylizacji. Nadają ustom zniewalającego wyglądu, zarówno w błyszczącym, jak i matowym wydaniu, tworząc elegancki element makijażu.

Niezawodne, dodające pewności siebie szminki do ust, zawierają ponadto szereg przydatnych składników, takich jak olejki roślinne, które nadają im miękkości.

Sporej dozy nawilżenia nadają pomadki z dodatkiem witamin, kwasu hialuronowego i kolagenu. Ich lekka formuła sprawia, że doskonale rozprowadzają się po ustach. Do tego pozwalają je zmiękczyć, nadając im jednocześnie efektu odbijania światła.

Oferowane szminki do ust mają cechy pozwalające cieszyć się ich odpornością na wodę. Oferowana pełna gama odcieni sprawia, że każda a Was znajdzie tu coś dla siebie.