Zobacz filtry

Kule i perełki do kąpieli

Kule i perełki do kąpieli – sposób na relaks

Kule i perełki do kąpieli sprawiają, że zwykła kąpiel może stać się w wyrafinowanym zabiegiem, pozwalającym wieczorem skutecznie pozbyć się całodniowego zmęczenia i stresu. Oddziałując na barwę wody w wannie, pozwalają pokusić się o uczynienie z łazianki domowego spa. W naturalny sposób wspomagają wieczorny relaks, pomagając na lepszy sen, i co za tym idzie rozpoczęcie poranka z dodatkową porcją energii.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Kule i perełki do kąpieli – cenne właściwości w różnych odsłonach

Zawarte w tego rodzaju kosmetykach składniki to bardzo często ekstrakty z owoców i roślin oraz inne elementy, wpływające na oczyszczanie skóry i zadbanie jej stan. Dzięki swym właściwościom pozwalają zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Kule i perełki do kąpieli to produkty, które poszczycić się mogą sporym zróżnicowaniem. Wiele Klientek, decydując się na rozpoczęcie przygody z tego produktami, wybiera najbardziej popularne zapachy, wśród których zaleźć można pełną gamę owoców. Dowodem  ekstrakty z brzoskwini, jabłek, winogron, wiśni, pomarańczy i grejpfrutów, czy marakui.

Wiele z tego rodzaju produktów przygotowywanych jest przez producentów z uwzględnieniem naturalnych składników. Dzięki temu swoista aromaterapia dodatkowo wzmacnia walory regeneracyjne kąpieli.

Niebagatelny wpływ na popularność używania kul i perełek do kąpieli ma to, że długie przebywanie w gorącej wodzie, pozwala otworzyć pory skóry. Pociąga to za sobą możliwość wchłonięcia przez skórę wielu składników, jakimi wypełniono ten rodzaj kosmetyków.

Sprawdź, jakie możliwości daje nasz bronzer do twarzy i gąbki do makijażu.