Zobacz filtry

Opalanie

Emulsje do opalania

Emulsje do opalania pozwalają przyspieszyć efekt opalania, przy jednoczesnym zachowaniu ochrony przed poparzeniami słonecznymi, powstającymi za sprawa negatywnie wpływających na skórę promieni UV. Dzięki temu każdy ma szanse zadbać o to, by zachować jędrniejszą skórę, pełną młodzieńczego wigoru.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  • Pokaż więcej
  
  

Wyświetlanie 1–40 z 143 wyników

Emulsje do opalania z filtrem pozwalają zachwycać blaskiem opalenizny, pojawiającej się na arze po przebywaniu przez długie godziny na słońcu. Zmiana intensywności koloru skóry następuje proporcjonalnie do tego, ile produktu zostanie nałożona na skórę. W związku z tym zabieg warto rozpocząć od nałożenia cienkiej warstwy i kontrolując poziom opalenia skóry, co jakiś czas nakładać nowe warstwy.

Część producentów przygotowuje swoje emulsje do opalania z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników, także wegańskich.

Pozwalają nadać skórze równomiernej i naturalnie prezentującej się opalenizny, podczas ekspozycji ciała na słońce. Dzięki zastosowaniu ekstraktów z owoców pozwalają na dodatkowe nawilżenie skóry przez najbliższą dobę. Prawidłowa konsystencja sprawia, że emulsje do opalania łatwo się wchłaniają.

Emulsje do opalania z filtrem

Jednocześnie emulsje do opalania z filtrem produkowane są w różnych formach. Dzięki temu każdy indywidualnie jest w stanie dobrać wygody sposób aplikacji. Trzeba pamiętać o tym, że jednym z najważniejszych elementów wpływających na to, jak skóra będzie się prezentować po opaleniu, jest to co się czy przeprowadzi się dodatkowe zabiegi na skórze, przed nałożeniem emulsji. Chcąc uzyskać najbardziej satysfakcjonujący rezultat, należy odpowiednio ją do tego przygotować. Najlepszy efekt użycia emulsji do opalania daje zadbanie o wcześniejsze złuszczenie skóry. Ów swoisty peeling i utrzymanie skóry w czystości przez nałożeniem warstwy emulsji.

Producenci, opierając się na badaniach naukowych, są w stanie zaplanować powstanie całych linii sprzedażowych, których elementami są produkty zapewniające różnorodne odcienie, po długim przebywaniu na słońcu. Obserwując to, co aktualnie dostępnie jest na rynku, w oczy rzuca się mnogość dostępnych wariantów, w jakich powstają takie preparaty, jak emulsje do opalania. W konsekwencji na sklepowe półki trafiają wyroby pozwalające zadbać o dodatkowe nawilżenie skóry, co przekłada się na lepsze pokrycie opalenizną.

Sprawdź, jakie kosmetyki po opalaniu będą dla Twojej cery najbardziej odpowiednie i ciesz się ładnie wyglądającą i bezpieczną opalenizną. Polecamy także dobry rozświetlacz oraz regeneracyjne wcierki do włosów.