Zobacz filtry

Kosmetyki po opalaniu

Kosmetyki po opalaniu

Długie przebywanie na intensywnie świecącym słońcu, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych efektów, jakimi są oparzenia skórne. Kosmetyki po opalaniu pozwalają temu przeciwdziałać, działając kojąco na cerę. Aktywując samoistne zdolności do nawilżenie tkanek skórnych, zapewniają jej chłodzenie i możliwość wrócenia do pełnej równowagi. 

Zobacz filtry

Cena

Marka

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Kosmetyki po opalaniu – skład, który pomaga

Wyprodukowane tak, by wydobyć moc ze składników naturalnych, takich jak choćby aloes, czy też możliwości wchłonięcia odpowiedniej porcji witaminy B3, determinują łagodzący efekt, pozwalający przywrócić skórze odpowiedni balans.

Skład kosmetyków do pielęgnacji skóry po opalaniu pozwala radzić sobie z nieprzyjemnymi efektami pojawiającymi się na cerze jak choćby podrażnienia, czy też widoczne zaczerwienienia. Zastosowane w niej cząsteczki dają szanse na zadbanie o to, by kosmetyki po opalaniu, tworzyły na cerze warstwę chroniąca trwałość opalenizny. Wspomagają proces regeneracji tkanki skórne, przez co zapewniają efekt nadający skórze pięknego wyglądu, którym cieszyć się można dłużej.

Forma kosmetyków po opalaniu

Kosmetyki po opalaniu w postaci mleczka i kremu pozwalają na zachowanie odpowiedniej elastyczności skóry. Dzięki swym cząsteczkom pomagają przywrócić odpowiedni balans skórny, zapewniając odpowiednie chłodzenie oraz nawilżenie, dzięki czemu naskórek zyskuje ona ładnego i zdrowego wyglądu.

Ich dosyć gęsta konsystencja sprawia, że ich absorpcja trwa dłużej, niż używanych na co dzień kremów. Dla bardziej niecierpliwych specjaliści polecają stosowanie mleczek po opalaniu.

Warto zauważyć, że kosmetyki po opalaniu odpowiednio wpływają o zadbanie o stan skóry na przyszłość, gdyż dzięki swym składnikom walczą z procesem starzenia się skóry i tym samym pojawianie się na niej nowych zmarszczek, jaki jest efektem opalania się.

Sprawdź też nasze kosmetyki do pielęgnacji brody, pozwalające utrzymać męski zarost w wyśmienitej kondycji.