Zobacz filtry

Chusteczki do demakijażu

Chusteczki do demakijażu

Na delikatne pozbycie się niechcianych pozostałości pozwalają właśnie chusteczki do demakijażu. Częstokroć producenci oferują produkty z dodatkowymi właściwościami; nabyć można więc produkty na bazie roślin, w tym z dodatkiem kojąco działającego na skórę aloesu.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Chusteczki do demakijażu – skład i stosowanie

Analizując dostępne na rynku produkty, w oczy rzucają się również te oparte na ekstraktach z ogórka i dodatkiem kwasu salicylowego. Dzięki swym właściwościom kojącym pozwalają pielęgnować skórę po pozbyciu się makijażu z twarzy. Dzięki zastosowaniu miękkich składników chusteczki do demakijażu pozwalają na prowadzenie nieinwazyjnych, delikatnych zabiegów oczyszczających.

Chusteczki do demakijażu często zawierają także specjalne składniki dokładnie rozpuszczające makijaż i mający możliwości odblokowania zatkanych porów skóry. Niektóre z dostępnych na rynku produktów tego rodzaju dodatkowo zyskały niewielką poseł gliceryny. Dzięki niej są w stanie podatkowa nawilżyć naskórek.

Dzięki temu, że w trakcie korzystania z chusteczek do makijażu na skórze wytwarza się przyjemne wrażenie chłodu, korzystające z ich kobiety cieszyć się mogą ich dodatkową funkcjonalnością. Co istotne pozytywnie wpływa ona zmniejszenie podrażnienia skóry.

Zdecydowanie warto wybrać dedykowane dwa rodzaje posiadanej skóry chusteczki do makijażu. Producenci wyspecjalizowali się w oferowaniu czterech produktów tego typu. W związku z tym na rynku spotkać się można z produktami tego typu przeznaczonymi do skóry:

  • wrażliwej
  • tłustej
  • suchej

Sprawdź co mamy jeszcze do zaoferowanie Polecamy nasze kremy do pielęgnacji okolic oczu, jak i palety cieni do powiek.