Zobacz filtry

Farby i szampony koloryzujące

Wyjątkowe produkty do utrzymania żywego koloru, nadanego włosom podczas farbowania. Świetną informacją jest to, że bez względu na wybrany kolor farby, szampony koloryzujące do włosów, są w stanie wzmocnić efekt nadania im nowej barwy. Są komponentem kosmetycznym, który znacząco ułatwia utrzymanie żywego odcienia włosów.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  

Wyświetlanie 1–40 z 213 wyników

Dodatkowe zalety szamponów koloryzujących

Prócz usuwania nieczystości szampony koloryzujące do włosów posiadają formułę, która sprawia, że do minimum ograniczona jest ilość barwnika podczas mycia głowy. Co więcej, kosmetyki tego rodzaju są w stanie pomóc ukryć uszkodzenia w strukturze włosów, działając niczym odżywki do włosów.

Działając metodycznie, można dzięki nim zadbać o zabezpieczenie włosów przed szybkim blaknięciem. Tym samym możliwe jest zachowanie koloru, nawet przy długim czasie ekspozycji fryzury na działanie promieniowania ultrafioletowego.

Szampony koloryzujące do włosów przedłużają żywotność koloru włosów. Pozytywnie oddziałują konieczność zadbania o konieczność zakrycia pojawiającej się siwizny i odrostów. Pozwalają na zachowanie promiennie prezentującego się koloru i wzmocnienie włosów dzięki zastosowaniu naturalnych składników. Sprawdź także inne nasze kosmetyki, jak płukanki do włosów i szampon nawilżający do włosów.