Zobacz filtry

Rozjaśniacze

Rozjaśniacze do włosów pozwalają stopniowo zmieniać ich kolor, dodając fryzurze refleksów. Zaprojektowany z myślą i wygodnym użytkowaniu dozownik, zapewnia łatwą aplikację, co sprzyja samodzielnemu korzystaniu z tego wyjątkowego produktu kosmetycznego.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bezpieczne i skuteczne rozjaśniacze do włosów

Nowoczesna formuła, jaką posiadają te kosmetyki pozwala optymalnie korzystać z dobrodziejstw, jakie oferują naturalne olejki. Dające piękne efekty rozjaśniacze do włosów pozwalają na zmianę koloru włosów, jak i na nadanie im pasemek.

Dzięki specyficznym składnikom włosy nabywają odpowiedniej elastyczności, a w dotyku pozostają jedwabiście miękkie. Do tego, w wielu produktach tego rodzaju, producenci stosują ekstrakty z witamin i protein, a także wyciągi z roślin, które dodatkowo zabezpieczają włosy przed zniszczeniem pod wpływem warunków naturalnych. Jednocześnie zapewniają pełną ochronę struktury włosa.

Odpowiednie rozjaśniacze do włosów pozwalają cieszyć się trwałym efektem, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, co ma kluczowe znaczenie w trakcie przeprowadzania tego zabiegu. Czerpiąc z możliwości, jakie oferują, z łatwością nadać można fryzurze nowego wyglądu, wpisując się w nowe trendy. Sprawdź także nasze wcierki do włosów oraz kredki i konturówki do ust.