Zobacz filtry

Odżywka do włosów

Odżywka do włosów

Bogata we właściwości nawilżające odżywka do włosów, doskonale sprawdza się w trakcie ich cyklicznej pielęgnacji. Zawarte w niej składniki działają na nie regenerująco, nadając im wyjątkowego nawilżenia. Kosmetyk ten pozwala poprawić wygląd włosów i lepiej ułożyć pożądaną fryzurę.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  • Pokaż więcej
  
  

Wyświetlanie 1–40 z 196 wyników

Co potrafi odżywka do włosów?

W zależności od rodzaju odżywka do włosów pozwala oczyścić je z sebum u pozostałości kosmetyków, wspomagając odbudowę włosów. Dzięki zawartym w niej czynnikom nawilżającym pozwala na ich intensywną pielęgnację, nadając im dodatkowo blasku.

Zawarte w niej substancje aktywne i witaminy, sprawiają że odżywka do włosów wchłaniając się w suche końcówki, odpowiednio je nawilża, zmniejszając przy tym ich łamliwość. Cenną wartość przedstawia także zadbanie o strukturę włosa, dzięki zamknięci ich zewnętrznych łusek, co bardziej swobodnemu i wygodniejszemu czesaniu szczotkowaniu włosów. Do tego cały zabieg pielęgnacyjny z użyciem odżywki do włosów jest niezwykle prosty. Zastosowane w tych kosmetykach olejki pozwalają regenerować włosy. Dzięki temu stają się one grubsze, co przekłada się na ich bardziej okazały wygląd.

Jaką odżywkę do włosów wybrać?

Cenną właściwością, jaka posiadają, jest również to, że podczas prostego zabiegu włosy mogą zyskać na elastyczności. Dzięki lepszemu odżywieniu stają się znacznie bardziej gęste. Ponadto ich skład sprawia, iż zregenerowane włosy chronione są przez rozdwajaniem końcówek.

Regularnie stosowana odżywka do włosów pozwala cieszyć się gładką i miękką fryzurą każdego dnia. Dzięki temu, iż są dostępnie w różnych formach: płynu, balsamu, żelu czy też kremu bądź sprayu. Ponadto odżywki do włosów różnicuje sposób nakładania; podczas gdy jedne spłukuje się po użyciu, inne pozostają w nich, uwalniając swe możliwości regeneracyjne.

Zachęcamy do poznania naszych produktów! Szukasz wegańskich specyfików? Sprawdź co w tym segmencie ma do zaoferowania drogeria internetowa LOOKrowana.