Zobacz filtry

Odżywka do włosów

Odżywka do włosów

Bogata we właściwości nawilżające odżywka do włosów, doskonale sprawdza się w trakcie ich cyklicznej pielęgnacji. Zawarte w niej składniki działają na nie regenerująco, nadając im wyjątkowego nawilżenia. Kosmetyk ten pozwala poprawić wygląd włosów i lepiej ułożyć pożądaną fryzurę.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  • Pokaż więcej
  
  

Wyświetlanie 1–40 z 86 wyników

Co potrafi odżywka do włosów?

W zależności od rodzaju odżywka do włosów wspomaga odbudowę włosów różnego koloru. Dzięki zawartym w niej czynnikom nawilżającym pozwala na nadanie im pięknie prezentującego się blasku, korzystając z zawartych w nich substancji aktywnych i witamin.

Dobra odżywka do włosów pozwala pieczołowicie zadbać o ich suche końcówki, a do tego zmniejszać ich łamliwość. Zapewnia bowiem odpowiedni poziom nawilżenia, co przekłada się na znaczną redukcję poziomu łamliwości pojedynczych włosów. Cenną wartość przedstawia także zadbanie o strukturę włosa, co sprzyja lepszemu, a przede wszystkim wygodniejszemu czesaniu szczotkowaniu włosów. Do tego cały zabieg pielęgnacyjny z użyciem odżywki do włosów jest niezwykle prosty. Zastosowane w odzywkach do włosów olejki sprawiają, że pozwalają one regenerować włosy. Dzięki temu stają się one grubsze, co przekłada się na ich bardziej okazały wygląd.

Jaką odżywkę do włosów wybrać?

Cenną właściwością, jaka posiadają, jest również to, że podczas prostego zabiegu włosy mogą zyskać na elastyczności. Dzięki lepszemu odżywieniu staja się znacznie bardziej gęste. Ponadto ich skład sprawia, iż zregenerowane włosy chronione są przez rozdwajaniem końcówek.

Regularnie stosowana odżywka do włosów pozwala cieszyć się gładką i miękką fryzurą każdego dnia. Dzięki temu, iż są dostępnie w różnych formach: płynu, balsamu, żelu czy też kremu bądź sprayu każda z Was może wybrać ulubiony produkt.

Dla kobiet poszukujących wegańskich specyfików przygotowaliśmy produkty, które trafią w ich gusta.