Zobacz filtry

Wcierki do włosów

Wcierki do włosów

Odpowiednio zadbane włosy to marzenie wielu kobiet. W osiągnięciu celu pomagają wcierki do włosów, pozwalające prowadzić cykliczne zabiegi pielęgnacyjne, które spowodują nadanie im pięknego wyglądu. W tym celu warto wybrać kosmetyki z domieszką ekstraktów roślinnych. 

Zobacz filtry

Cena

Marka

  • Pokaż więcej
  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wcierki do włosów – skład i możliwości

Skład wcierek do włosów realnie pozwala zapobiegać wypadaniu włosów. Ponadto kosmetyki te zapewniają zwiększanie grubości włosów i stanowią strumień poprawiający ich gęstość. Bogate w minerały, szczególne kosmetyki do włosów wspomagają ich porost. Warto wspomnieć, że  wpływają oczyszczająco na przetłuszczone włosy i nadają im warstwy osłaniającej, dodając im pięknie prezentującego się połysku. Pozwalają w naturalny sposób odbudować suche, zniszczone i matowe włosy.

Nie od dziś wiadomo, że zdrowa skóra głowy to podstawowy warunek posiadania pięknych włosów. Użycie odpowiednich preparatów pielęgnujących stanowi receptę na kłopoty związane z konsekwencjami posiadania słabych włosów. Regularne używanie wcierek do włosów pozwala poprawiać stan skóry głowy, odpowiednio ją pielęgnując. Produkty te zawierają witaminy i olejki eteryczne, nadające im witalności i poprawiające ich przyrost. W efekcie ich regularne stosowanie przyczynia się do zachowania ładnie prezentującej się fryzury.

Po co nakładać wcierki do włosów?

Aplikacja wcierek do włosów, zawierających gruntownie przebadane cząstki aktywne, pozwala na osiągnięcie efektu wzmocnionych cebulek. Oryginalna struktura zawiera naturalne elementy, pozwala zagęścić włosy, dodatkowo dbając o poziom ich dotlenienia. Jak również poradzić sobie z rozdwojonymi lub złamanymi końcówkami.

Zastosowane proporcje składników pozwalają oddziaływać na różne rodzaje włosów. Wcierki do włosów idealnie sprawdzają się jako zabieg pielęgnacyjny przed nadaniem fryzurze nowej stylizacji. Ich formuła chroni również włosy przed szkodliwym wpływem prowadzonej na gorąco stylizacji. Łatwa sposób aplikacji polegający na wtarciu kosmetyku we włosy, od nasady, po końce, sprawia że ów zabieg pielęgnacyjny nie zabiera dużo czasu.

Ponadto ułatwiają rozczesywanie, przynosząc efekt świeżości. Przyspieszają także regenerację uszkodzonych włosów, oddziałując na ich cebulki. Dają natychmiastowy efekt nawilżenia i dbają o ich odżywienie. Poznaj także nasze inne kosmetyki, w tym rozświetlacze do twarzy, jak i szminki do ust.