Zobacz filtry

Wcierki

Wcierki do włosów

Odpowiednio zadbane włosy to marzenie wielu kobiet. Wymaga to jednak poświecenia im chwili uwagi. Warto pomyśleć o tym, jakie cyklicznie prowadzane zabiegi pielęgnacyjne, spowodują nadanie im pięknego wyglądu.

Jednym z najczęściej używanych preparatów odżywiających są wcierki do włosów z domieszką ekstraktów roślinnych.

Zobacz filtry

Cena

Marka

  
  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wcierki do włosów – skład i możliwości

Ich skład realnie pozwala zapobiegać wypadaniu włosów. Ponadto zapewniają zwiększanie grubości włosów i stanowią strumień poprawiający ich gęstość. Bogate w minerały, szczególne kosmetyki do włosów wspomagają ich porost. Dodatkowo wpływają oczyszczająco na przetłuszczone włosy i nadają im warstwy osłaniającej, dodając im pięknie prezentującego się połysku. Pozwalają w naturalny sposób odbudować suche, zniszczone i matowe włosy.

Nie od dziś wiadomo, że zdrowa skóra głowy to podstawowy warunek posiadania pięknych włosów. Użycie odpowiednich preparatów pielęgnujących stanowi receptę na kłopoty związane z konsekwencjami posiadania słabych włosów. Regularne używanie wcierek do włosów pozwala poprawiać stan skóry głowy, odpowiednio ją pielęgnując. Produkty te zawierają witaminy i olejki eteryczne, nadające im witalności i poprawiające ich przyrost. W efekcie ich regularne stosowanie przyczynia się do zachowania ładnie prezentującej się fryzury.

Aplikacja wcierek do włosów, zawierających gruntownie przebadane cząstki aktywne, pozwala na osiągnięcie efektu wzmocnionych cebulek. Oryginalna struktura zawiera naturalne elementy, pozwala zagęścić włosy, dodatkowo dbając o poziom ich dotlenienia. Jak również poradzić sobie z rozdwojonymi lub złamanymi końcówkami.

Zastosowane proporcje składników pozwalają oddziaływać na różne rodzaje włosów. Wcierki do włosów idealnie sprawdzają się jako zabieg pielęgnacyjny przed nadaniem fryzurze nowej stylizacji. Ułatwiają rozczesywanie, przynosząc efekt świeżości. Przyspieszają także regenerację uszkodzonych włosów, oddziałując na ich cebulki. Dają natychmiastowy efekt nawilżenia i dbają o ich odżywienie. Poznaj także nasze inne kosmetyki, w tym rozświetlacze do twarzy, jak i szminki do ust.