Zwroty i reklamacje

ZWROTY – ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Na zwrot zakupionego produktu masz 14 dni od daty jego doręczenia.

W tym celu prosimy o skontaktowanie się z nami drogą elektroniczną bezpośrednio na kontakt@lookrowana.pl informując o chęci odstąpienia od umowy i zwrocie produktu.

Koszty zwrotu ponosi kupujący.

Odstąpienie od umowy i zwrot obowiązuje tylko wtedy, gdy zwracany produkt jest:

  • w nienaruszonym stanie
  • nieużywany
  • nie był otwierany
  • w oryginalnym opakowaniu

Po otrzymaniu Twojej przesyłki produkt będzie sprawdzony. Jeżeli zostaną spełnione wszystkie warunki odnośnie nienaruszonego stanu produktu, wykonamy zwrot pieniędzy w terminie do 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwracanego towaru.


REKLAMACJE

Jeśli towar jest uszkodzony lub przeterminowany, możesz go zareklamować. Przysługuje Ci wymiana produktu na nowy lub zwrot pieniędzy za wadliwy towar.

Reklamację należy zgłosić drogą mailową na adres: kontakt@lookrowana.pl. W treści maila należy krótko opisać uszkodzenie i podać numer zamówienia, którego dotyczy reklamacja. Prosimy również załączyć zdjęcia, które ułatwią i przyspieszą proces reklamacyjny.

Maksymalny termin rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wysyłamy do Klienta wiadomość mailową z dokładną instrukcją zwrotu i wszystkimi niezbędnymi danymi potrzebnymi do odesłania towaru. Zwrot pieniędzy na konto Klienta następuje w ciągu maksymalnie 14 dni od daty przekazania decyzji w sprawie reklamacji.

Najpopularniejsze wpisy na blogu

Zajrzyj na naszego bloga, na którym zapoznasz się z ciekawym artykułami zawierającymi przydatne informacje o kosmetykach, jakie oferuje nasza drogeria internetowa.

Śledź nas na instagramie!

@lookrowana.pl